הבאנדל של Partner TV – זה משתלם לכם

כל חברות הסלולר והתקשורת שיש לנו היום בישראל כבר אינן מסתפקות מזמן רק במטרה הראשונית שלשמה הוקמו. פרטנר, היא אורנג' של פעם, היא חברה ותיקה מהשלוש שהיו ראשונות שייסדו את ענף הסלולר פה. עם כל השינויים שעברו על תחום זה ועל החברה בפרט אנחנו רואים שגם היא השתלבה במתן שירותים מורחבים לכל מנוי שכוללים גם אינטרנט – תשתית וספק וגם טלוויזיה רב ערוצית. כל אלה מתוספים לשירותי הסלולר שהישראלים מכירים כבר שנים, וביחד הופכים כולם לבנדל של Partner TV שאנחנו יכולים ליהנות ממנו ומהיתרונות שלו. הישראלים עצמם כבר אינן מסתפקים בחברה שיש לה רק שירות אחד להציע וברור להם שכלל שיאגדו תחת קורת גג אחת את השירותים כך יוכלו לחסוך גם בעלויות וגם בזמן הנחוץ להם לצורך התחברויות והרשמה.

מה מציעה לכם Partner TV?

לשוק לש הטלוויזיה הרב ערוצית הרוויה בתכנים מכל העולם, מגיעה גם פרטנר עם הטלוויזיה שלה בטכנולוגיה חדשנית כמו כולן. יש לה שלט נוח שמציע לכם גם כפתורים שונים לטלוויזיה מתוחכמת, ממשק מאוד ידידותי למשתמש ובכך היא מצליחה לענות על המשאלות של רוב האנשים שנשברו משירותים בסגנון קודי הבלתי מובן. טלוויזיה עם חבילות של פרטנר מציעה לכם גם להקליט את התכנים שאתם רוצים להקליט ולצפות בהם אחר כך, בעשרות ערוצים מאלה שאתם מנויים להם. השיטה היא אותה שיטת סטרימינג מפורסמת שמחליפה לאט לאט את שיטות השידור הטלוויזיוני שאנחנו מכירים מפעם. הרי היום צופים בטלוויזיה רק דרך אפליקציה, אתר באינטרנט או טכנולוגיה דומה, כדי לאפשר לכם לצרוך תכנים אלה גם דרך מכשירים אחרים.

היום רואים טלוויזיה אחרת ולא רק בבית

אנחנו לא חייבים לצרוך את הטלוויזיה שלנו בבית וגם פרטנר TV מבינה זאת ומתאימה את עצמה לכך. את התכנים האלה אנחנו יכולים לראות גם במכשירים סלולריים רחוק מהבית, או בטאבלטים או במחשבים ביתיים וגם בטלוויזיה עצמה. זה יכול גם להתפצל לכמה מכשירים בו זמנית כאשר בני הבית רוצים לצפות כל אחד מהם בתכנים שונים, ולכן יש להירשם לכך בהתאם ולהבטיח זאת מראש במנוי הנכון. יחד עם תשתית האינטרנט וספק האינטרנט הבנדל של פרטנר הופך להיות הכי אטרקטיבי שיש כעת, וזה בדיוק מה שהצרכן הישראלי מחפש. שירותי הטלוויזיה הרב ערוצית מהממים כיום את הישראלים בהיצע המגוון שלהם, אבל עוד יותר מכך גם בשיטת הצפייה שהיא פשוטה הרבה יותר ממה שנהוג היה בעבר.