יתרונות של גרסיניה קמבוג'יה

מהו צמח הגרסיניה קמבוג'יה מה היתרונות שלו וכיצד הוא מסייע לשמירה על משקל גוף תקין? במאמר הבא נספר לכם הכל על גרסיניה קמבוג'יה ומדוע כדאי לצרוך את הצמח הנפלא הזה.

גרסיניה קמבוג'יה הוא צמח שגדל באזור דרום אסיה ויש לו יתרונות רבים. צמח זה מכיל חומצה  הידרוקסיציטרית המאפשרת עיכוב של הפיכת הפחמימות שמצטברות בגוף לשומן ובכך סיוע לירידה במשקל. עוד עוזר הצמח לאזן את הזרימה של הדם בגוף ובכך הוא תומך בשימוש במאגרים של שומן לצרכים של ארגיה.

מלבד היכולת לשימוש בשומן לצריכת אנרגיה, גרסיניה קמבוג'יה מאפשר להפעיל חומרים שגורמים להורדת תחושת תיאבון והצורך של הגוף לצרוך מתוק. צמח זה מפעיל חומרים דומים לסרטונין שמופרש כאשר הגוף שלנו נמצא בפעילות גופנית, ולכן כאשר צורכים אותו גם מרגישים טוב יותר וגם מרגישים שבעים יותר ופחות רוצים לצרוך מאכלים מתוקים.

 

מהם היתרונות של גרסיניה קמבוג'יה?

לצמח זה ישנם מגוון יתרונות ביניהם:

הפחתת תחושת הרעב – כפי שהזכרנו, צמח גרסינה קמבוג'יה מפחית את תחושת הרעב, מונע הצטברות שומנים, מונע התחדשות של תאי שומן ובכך עוזר להוריד במשקל.

איזון הגוףגרסיניה קמבוג'יה מאזן את הגוף תוך הורדת הכולסטרול שמזיק לגוף והוא מעלה את רמת הכולסטרול הנחוץ לגוף.

אחסון אנרגיית הגוף בצורה מועילה – גרסיניה קמבוג'יה מוריד את רמת הטריגליצרידים בגוף, והם הדרך בה האנרגיה בגוף מאוכסנת ובכך נוצרת פחות תחושת רעב.

חילוף חומרים טוב יותר – צמח זה מעלה את רמת חילוף החומרים בגוף ועוזר לפתור בעיות של עצירות.

 

כיצד נדע שהצמח בטוח לצריכה?

גרסיניה קמבוג׳יה הוא צמח שעבר את כלל הבדיקות ואת כל התקנים והוא בעל תקן GMP המחמיר והמוקפד, והוא עבר את כל הבדיקות של מנהל המזון והתרופות האמריקאי- FDA, ובעלת חותמת תקן של משרד הבריאות הישראלי.

בנוסף, הצמח אינו מכיל חומרים משמרים, כימיקליים, סוכרים או חומרים אחרים שאינם טבעיים.

המלצת קריאה: מורינגה