ח 500 – עתודת קרקע משתלמת להשקעה במרכז

קרקע היא אחד הנכסים החשובים ביותר גם בכל העולם, אך בישראל במיוחד, בשל מיעוט הקרקעות הנגישות לבנייה. בגלל התחרות הגדולה בשוק, מחירי הנדל"ן עלו בצורה בלתי פרופורציונאליות, מה שעורר את זעמו של כלל העם.מצב זה דרש למצוא פתרונות ודרכים להוזלת הפרויקטים החדשים שנמצאים בבנייה.

התוצאה הישירה הינה פרויקט ייחודי המבוסס עת עתודת קרקע במרכז הארץ. פרויקט זה בדרום-מערב חולון מבטיח ליצור מתחם חלומות המתאים למשפחות צעירות בעלות אמצעים. עם זאת, גם אנשים פרטיים המחפשים הזדמנויות להשקעות מניבות יכולים להפיק המון מפרויקטים אלה.

 

תנאי השקעה כלליים

השקעה בפרויקט ח 500

* ח 500 – להמחשה בלבד

היתרון המשמעותי ביותר של פרויקט ח 500 פועל לטובת המשקיעים – משום שהוא מאפשר לעשות דריסת רגל משמעותית בהזדמנות נדל"ן חד-פעמית שלא תחזור בתקופה הקרובה, וסביר להניח גם לא בעתיד. השקעה זו מקנה להם את הזכות להשתתפות בטובות הנאה במתחם חדש ויוקרתי שיוצא לדרך בזמן הקרוב בדרום-מערב חולון, ומבטיח עתיד מזהיר וחיובי לכל הנוגעים בדבר.

ישנם שני אפיקי השקעה עיקריים: הראשון זמין גם לאנשים בעלי אמצעים בסיסיים – זכות שותפות בהשקעה בקרקע שבעתיד תהיה שווה הרבה יותר מאשר ברגע הרכישה. ניתן לזכות בהזדמנות נדירה זו בהשקעה של 45,000 בלבד.

האפיק השני הינו לאלה שיש ברשותם יותר אמצעים כלכליים. במקרה זה ההשקעה מתחילה מסכום של 360,000 עבור שריון דירה בעת סיום הפרויקט. שריון המקום מבעוד מועד מאפשר לקבל את היתרון המשמעותי שברכישת דירה בשלבי פיתוח מוקדמים, כשהערך של הנכס עוד יחסית בחיתוליו ורק ועולה לאחר אישור ותיקוף תכנית הבנייה, ועולה עוד יותר לאחר סיום הבניה. לפיכך, כל המקדים זוכה – ובגדול.

 

מי מרוויח מתכנית ח 500?

ניתן לומר שתכנית ח 500 הינה אופציה משתלמת ביותר עבור כל הנוגעים בדבר, משום שגם המשקיעים נהנים מתשורה נאה וביטחון כלכלי בשנים שלאחר ההשקעה (משום שבתחום הנדל"ן המחירים תמיד רק עולים, וכאשר מדובר בפיתוח פרויקט יוקרתי המוגדר כ"הריאה הירוקה של מרכז הארץ" – הרווח גדול אף יותר).

חברות הנדל"ן נהנות מתזרים של כספי השקעות מגורמים פרטיים, המאפשרים להם לממן בצורה פשוטה את תהליך הרכישה, התוויית התוכנית, קבלת אישורים ותוקף, סגירת עסקה מול חברות בנייה וקידום הפרויקט עד לשלביו הסופיים.

העירייה גם נהנית מיתרונות הרבים עקב הפיתוח, קודם כל – מתושבים צעירים ואיכותיים בעיר, שמשקיעים את כספם ונפשם ומעלים את היוקרה במקום.

 

החשיבות של חברת פיקה להצלחת הפרויקט

למרות הפשטות המטעה של תיאור הפרויקט, היישום של תכנית ח 500 הינו כלל לא פשוט, דורש המון עבוד אינסטרומנטלית, ארגונית, משפטית ועוד. חברת פיקה לקחה על עצמה את האחריות לקדם את הפרויקט לשלבי סיום ולעבר ההצלחה המיוחלת בגיוס ההשקעות, קבלת האישורים ויצירת תכנית בנייה משתלמת ואיכותית שתאפשר לכל המשקיעים ליהנות מבית טוב יותר בעתיד או לתשואות נאות מהשקעות שנעשו בזמן הנכון.

לפרטים נוספים על אפשרויות ההשקעה בפרויקט ח 500 שמציעה חברת פיקה: http://www.pika-invest.co.il/%D7%97500